Комітет ВР просить уряд погасити 4,2 млрд гривень заборгованості теплопостачальникам

НовиниЕнергетика    12.09.2016 - 12:00
Фото: комітет ВР звернеться до Гройсмана з приводу опалювального сезону
Фото: комітет ВР звернеться до Гройсмана з приводу опалювального сезону

Комітет просить вжити невідкладних заходів для забезпечення підготовки до опалювального сезону

Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства вирішив звернутися до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням вжити невідкладних заходів для забезпечення підготовки до опалювального сезону. Про це повідомляє прес-служба інформаційного управління ВР.

Так, на засіданні 7 вересня члени комітету заслухали інформацію представника Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

"Комітет вирішив звернутися до… Гройсмана з проханням вжити невідкладних заходів для забезпечення підготовки до опалювального сезону та передбачити у змінах до Закону "Про Державний бюджет України на 2016 рік" субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості", - сказано в повідомленні.

Зазначимо, що мова йде про заборгованість з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого теплопостачання, гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню і бюджетним організаціям, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості вказаних послуг затвердженим тарифам в період 2015-2016 років в обсязі 3,6 млрд гривень.

"Комітет також просить вжити заходів щодо забезпечення до 1 жовтня 2016 року погашення заборгованості бюджетів всіх рівнів перед теплопостачальними підприємствами в обсязі 4,2 млрд гривень, зокрема: боргу з різниці в тарифах для бюджетних установ 2,1 млрд гривень, боргу бюджетних установ з оплати спожитих житлово-комунальних послуг 1,1 млрд гривень, боргу по пільгах і житлових субсидіях 1,0 млрд гривень", - підкреслюється в ньому.

Також комітет просить уряд забезпечити до 20 вересня подання на розгляд ВР законопроекту про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії.

Нагадаємо, борг окупованих територій Донбасу перед "Укренерго" за постачання електроенергії досяг 24 млрд гривень.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top