Комітет ВР пропонує запровадити чіткий розподіл діяльності підприємств, що займаються металобрухтом

Комітет з питань податкової та митної політики Верховної Ради України рекомендує парламенту запровадити чіткий розподіл діяльності спеціалізованих підприємств, що займаються металобрухтом, повідомляє прес-служба Верховної Ради України. 
Законопроект (№7429) розроблено з метою створення передумов для впровадження новітніх технологій, освоєння виробництва високотехнологічних видів продукції, раціонального використання власних сировинних ресурсів, захисту національного товаровиробника, легалізації розрахунків за прийнятий металобрухт.
Проектом передбачається внесення змін до законів "Про ставки вивізного (експортного) мита на брухт легованих чорних металів, брухт кольорових металів та напівфабрикати з їх використанням", "Про металобрухт" щодо збереження діючої у 2010 р. ставки експортного мита до 2013 р. Пропонується запровадити чіткий розподіл діяльності спеціалізованих підприємств, його приймальних пунктів та спеціалізованих металургійних переробних підприємств із уточненням норми щодо можливості готівкових розрахунків за закуплений у населення металобрухт.
Передбачається також продовжити на чотири роки терміну дії норми, відповідно до якої експорт брухту кольорових металів здійснюється тільки спеціалізованими металургійними переробними підприємствами, на яких виготовлені такі товари, за наявності експортного сертифіката якості.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся