Комітет рекомендує ВР прийняти закон про використання побутових відходів в енергетиці

Комітет рекомендує ВР прийняти закон про використання побутових відходів в енергетиці
Фото: Верховна Рада України (РБК-Україна)

Відповідний законопроект рекомендується прийняти за основу

Комітет з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки рекомендує Верховній Раді України прийняти за основу законопроект № 4835 "Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання використання побутових відходів як альтернативного джерела енергії". Про це повідомляє інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

"Комітет вирішив рекомендувати Верховній Раді України ухвалити доопрацьований проект закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання використання побутових відходів як альтернативного джерела енергії") у першому читанні за основу. Даним законопроектом пропонується залучення побутових відходів до використання як альтернативного джерела енергії", - сказано у повідомленні.

Як зазначалося під час обговорення, в Україні склалася катастрофічна ситуація у сфері поводження з побутовими відходами. Проблема є нагальною для кожного населеного пункту. Щороку в країні утворюється 11-15 млн тон твердих побутових відходів, які вивозяться на майже сорок тисяч полігонів та звалищ, з яких приблизно 33 тисячі - несанкціонованих.

Очікується, що запровадження нового державного інструменту, дасть можливість виправити ситуацію, яка склалась із сміттям.

Нагадаємо, у Кабінеті міністрів України розробляють маршрутну карту для вивезення львівського сміття.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся