Комітет рекомендує ВР надати право на пенсію курсантам МВС у разі втрати годувальника

Комітет рекомендує ВР надати право на пенсію курсантам МВС у разі втрати годувальника
Фото: Верховна Рада України

Законопроект рекомендують прийняти в цілому

Комітет з питань національної безпеки і оборони рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому проект закону №5366 "Про внесення змін до статті 30 закону "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (щодо членів сім'ї, які мають право на пенсію в разі втрати годувальника)". Про це повідомляє інформаційне управління Апарату Ради.

Так, законопроектом пропонується надати право на призначення пенсії в разі втрати годувальника курсантам і слухачам військово-навчальних закладів та навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України і Державної пожежної охорони до закінчення ними цих навчальних закладів, але не довше, ніж до досягнення 23-річного віку.

"Члени Комітету підтримали законопроект, прийняття якого забезпечить однакові підходи до порядку виплати пенсій членам сім’ї, а саме: курсантам і слухачам військово-навчальних закладів та навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України і Державної пожежної охорони, в разі втрати ними годувальника до закінчення навчальних закладів", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, раніше ВР підтримала в другому читанні законопроект № 4668 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання допомоги на дітей померлого годувальника". За документ проголосував 231 депутат Ради.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся