Комітет Ради оголосив повторний відбір кандидатів на посаду члена Нацтелерадіо

НовиниПолітика    24.11.2016 - 14:26
Фото: Верховна Рада
Фото: Верховна Рада

Дві з трьох кандидатур не можуть брати участь у відборі

Парламентський комітет з питань свободи слова та інформаційної політики оголосив повторний відбір кандидатур на посаду члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради України.

Так, у зв'язку з достроковим припиненням повноважень члена Нацради Катерини Котенко комітет в серпні оголошував відбір кандидатур на вакантну посаду.

"Однак дві з трьох кандидатур, рекомендованих всеукраїнськими громадськими організаціями, що працюють в сфері медіа, поки не можуть брати участь у відборі: Коваль Валентин 27 вересня призначений на посаду члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Указом Президента №412 / 2016, а Мясникова Катерина відкликала свою кандидатуру", - сказано в повідомленні.

У зв'язку з цим комітет 23 листопада оголосив повторний відбір кандидатур на заміщення вакантної посади члена Націсовета. Відповідна інформація опублікована в газеті «Голос України» № 223 (6477) від 23 листопада.

Нагадаємо, член Нацради з питань телебачення і радіомовлення Катерина Котенко залишила свій пост. Нацрада на позачерговому засіданні задовольнив заяву Котенко про звільнення за власним бажанням.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top