ru ua

Комітет оголосив новий відбір до комісії з аудиту Нацагентства з розшуку активів

Комітет оголосив новий відбір до комісії з аудиту Нацагентства з розшуку активів Фото: антикорупційний комітет (crimecor.rada.gov.ua)

Прийом заявок та документів здійснюється до 15 червня 2018 року

Комітет парламенту з питань запобігання і протидії корупції оголосив новий кваліфікаційний відбір представника від Верховної ради у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. Про це повідомляє інформаційне управління Апарату ВР.

"Комітет з питань запобігання і протидії корупції на своєму засіданні… вирішив оголосити новий кваліфікаційний відбір на представника від Верховної ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів", - сказано у повідомленні.

Так, згідно з рішенням комітету, кандидати в аудитори мають відповідати вимогам абзацу 2 частини першої статті 12 закону "Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів" та вимогам Положення про кваліфікаційний відбір представника від Верховної ради України у члени комісії з аудиту Нацагентства.

Заявки і документи кандидатам необхідно надати комітетові до 15 червня 2018 року у друкованій або електронній формах.

Нагадаємо, у жовтні 2017 року глава Нацагентства Антон Янчук заявив, що у штаті Національного агентства з розшуку та управління злочинними активами працюють 53 співробітника при 130 граничної кількості.