Комітет інформполітики оголосив конкурс на посаду члена Нацтелерадіо

НовиниПолітика    09.08.2016 - 17:29
Фото: комітет ВР оголосив конкурс на посаду члена Нацтелерадіо
Фото: комітет ВР оголосив конкурс на посаду члена Нацтелерадіо
Порошенко оголосив конкурс на голову Миколаївської ОДА Керівників збиткових філій "Укрпошти" визначать на конкурсі

Пропозиції щодо кандидатур приймаються впродовж 21 дня від публікації оголошення в "Голосі України"

Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики оголошує відбір кандидатур на заміщення вакантної посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Про це повідомляє інформаційне управління Апарату ВР.

"У зв’язку з достроковим припиненням повноважень члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Котенко К.С., призначеної за квотою Верховної Ради України, Комітет… оголошує відбір кандидатур на заміщення вакантної посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення", - сказано в повідомленні.


Зазначається, що пропозиції щодо кандидатур та документи кандидатів приймаються впродовж 21 дня від дати оприлюднення оголошення в газеті "Голос України".

Відповідно до повідомлення, пропозиції можна подавати за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 12-й поверх.

Нагадаємо, член Нацради з питань телебачення і радіомовлення Катерина Котенко залишає свою посаду. Нацрада на позачерговому засіданні задовольнила заяву Котенко про звільнення за власним бажанням.

Читайте в розділі

В Італії почався референдум за внесення змін в Конституцію країни

В Узбекистані почалися вибори президента

Конгрес США проголосував за надання Україні 350 млн доларів військової допомоги

On Top