ru ua

Комітет інформполітики оголосив конкурс на посаду члена Нацтелерадіо

Комітет інформполітики оголосив конкурс на посаду члена Нацтелерадіо Фото: комітет ВР оголосив конкурс на посаду члена Нацтелерадіо

Пропозиції щодо кандидатур приймаються впродовж 21 дня від публікації оголошення в "Голосі України"

Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики оголошує відбір кандидатур на заміщення вакантної посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Про це повідомляє інформаційне управління Апарату ВР.

"У зв’язку з достроковим припиненням повноважень члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Котенко К.С., призначеної за квотою Верховної Ради України, Комітет… оголошує відбір кандидатур на заміщення вакантної посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення", - сказано в повідомленні.


Зазначається, що пропозиції щодо кандидатур та документи кандидатів приймаються впродовж 21 дня від дати оприлюднення оголошення в газеті "Голос України".

Відповідно до повідомлення, пропозиції можна подавати за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 12-й поверх.

Нагадаємо, член Нацради з питань телебачення і радіомовлення Катерина Котенко залишає свою посаду. Нацрада на позачерговому засіданні задовольнила заяву Котенко про звільнення за власним бажанням.