Командування бойовиків приховує присутність російських військових на Донбасі

НовиниНадзвичайні події    24.07.2017 - 10:56
Фото: бойовики (mykolaivka-rada.gov.ua)
Фото: бойовики (mykolaivka-rada.gov.ua)

Ватажки окупаційних військ вилучають у російських військових документи

Командування проросійських бойовиків на Донбасі намагається приховати присутність російських військових. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

"У з'єднаннях та частинах 1, 2 АК продовжується реалізація заходів по прихованню участі громадян РФ у бойових діях на окупованій території сходу України шляхом вилучення у них особистих документів (паспортів, військових квитків)", - повідомили в розвідці.

Українські розвідники встановили, що дані заходи проводяться у відповідності з розпорядженням Генерального штабу збройних сил Росії і контролюються співробітниками ФСБ РФ. Російських військовослужбовців на Донбасі також змушують видаляти особисті сторінки в соціальних мережах.

"Незважаючи на проблеми з укомплектованістю підрозділів, осіб, які не виконують зазначені вимоги, звільняють з військової служби", - додали в розвідці.

Нагадаємо, російські куратори бойовиків так званої "Донецької народної республіки" видали розпорядження про необхідність не поширювати інформацію про розташування підрозділів сепаратистів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Темы: АТО    Теги: Донецьк, Донбас, розвідка
On Top