Колумбійський уряд відклав мирні переговори з угрупованням ELN

НовиниСуспільство    28.10.2016 - 02:34
Фото: бойовики угруповання ELN
Фото: бойовики угруповання ELN

Обговорення мирної угоди почнеться після звільнення раніше викраденого екс-депутата Одіна Санчеса

Уряд Колумбії відкладає мирні переговори з угрупованням ELN у зв'язку з суперечкою про звільнення раніше викраденого екс-депутата Одіна Санчеса. Про це заявив у четвер, 27 жовтня, президент країни Хуан Мануель Сантос, передає DW.

За його словами, обговорення мирної угоди почнеться після звільнення Санчеса. За стіл переговорів сторони повинні були сісти пізніше в четвер, в столиці Еквадору Кіто.

Переговори можуть розпочатися "завтра, в суботу або коли завгодно", але лише за умови звільнення екс-депутата, додав глава колумбійського МВС Хуан Фернандо Крісто. За відомостями ЗМІ, за Санчеса бойовики вимагають один мільйон євро.

Як пише видання, після укладення мирної угоди з угрупованням FARC, уряд Колумбії бажає припинити озброєний конфлікт і з другим за величиною озброєним угрупуванням. Раніше Хуан Мануель Сантос за свої зусилля в справі припинення військових дій з протистоянні з FARC був удостоєний Нобелівської премії миру. Переговори з FARC тривали чотири роки, хоча на референдумі з цього питання більшість жителів країни проголосували проти домовленостей.

Нагадаємо, в Колумбії в результаті нападу на військових загинули 12 осіб.

On Top