Колумбія - Англія: онлайн трансляція (рахунок 1:1)

Колумбія - Англія: онлайн трансляція (рахунок 1:1) Фото: Колумбія - Англія (twitter.com/England)

Трансляція матчу Колумбія - Англія розпочнеться о 21:00 на телеканалі Інтер

Колумбія - Англія. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна о 21:00, а дивитися поєдинок можна на телеканалі "Інтер". Команди зіграють в рамках 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу 2018. На думку букмекерів, мінімальна перевага в цьому поєдинку на боці "трьох левів".

03 липня 21:00
Москва, стадіон "Спартак"

Матч завершено 1:1

3-4 Переможний пенальті забиває Дайер!

3-3 Пікфорд зреагував на удар Баккі!

3-3 Тріпп'єр послав м'яч точно у верхній кут!

3-2 Урібе потрапив в поперечину! Немає голи!

3-2 Не забив Хендерсон! Оспіна потягнув м'яч з кута!

2-2 Маркус також точно пробив!

2-1 У верхній кут влітає м'яч від Куадрадо!

1-1 Кейн теж забиває! Точно в лівий від воротаря кут!

1-0 Фалькао забиває! По центру пробив колумбієць! А після обійняв на удачу воротаря Віспини.

- Колумбія ніколи не била пенальті на ЧС, а Англія брала участь у серії пенальті тричі і тричі програвала!

121 хв. Серія пенальті розпочата!

120 хв. Другий тайм завершено. Готуємося до самої нервової частини плей-офф.

113 хв. Нападник замість захисника! У Англії Решфорд з'являється на полі замість Уокера.

112 хв. Роуз ледь не забиває, але не влучив у ворота.

106 хв. Розпочався другий овертайм! У команд є ще 15 хвилин, щоб вирішити всі в грі.

104 хв. Колумбійці перевершили англійців за кількістю ударів в бік воріт! Чи дійде справа до пенальті?

101 хв. Тепер вже Англії доводиться відбиватися від атак Колумбії. Початок першого додаткового тайму точно за колумбійцями.

95 хв. Бакка намагався прострілити, але Пікфорд вийшов з воріт і випередив його.

91 хв. Стартував перший овертайм!

- Обидві команди зібралися, щоб підтримати один одного і обговорити план на додатковий час.

90+7 хв. Нічия в основний час матчу. П'ять хвилин відпочинемо і почнемо додатковий час.

90+3 хв. ГОООООООООООЛ! Який важливий м'яч изараз Міна! Зрівнює Колумбія!

86 хв. Дуже активно грає Фалькао, добирається до воріт, але всі м'ячі встреччаются з захисниками.

81 хв. Круто зловив на контратаці англійців Бакка, втік вперед, віддав передачу Куадрадо. Але той відправив м'яч кудись на трибуни.

69 хв. Лингард зірвав атаку суперника і отримав гірчичник. Це вже сьома жовта картка в матчі! Команди дуже відчайдушно борються.

64 хв. Колумбійці розійшлися: тепер попередження отримав Магуайр.

63 хв. Фалькао за суперечки з арбітром дістав гірчичник.

62 хв. Заміна в команді Колумбії: Лерма йде, Бакка з'являється на полі.

57 хв. ГОЛ! Кейн впевнено реалізує пенальті!

56 хв. Точаться суперечки, попередження отримує Хендерсон.

54 хв. Пенальті у ворота Колумбії! Карлос Санчес у власному штрафному прихопив руками Кейна після навісу з кутового.

52 хв. Арьяс виставив лікоть і вдарив по голові Хендерсона. Жовта картка.

- Ця вболівальниця просить погодувати кота і сподівається бути вдома не раніше, ніж через два тижні. Ну що ж, подивимось.

47 хв. Розпочався другий тайм! У перерві - без замін. Чекаємо розв'язки!

45+4 хв. Свисток на перерву! Друга половина першого тайму вийшла дуже цікавою і насиченою! Ми явно побачимо голи в наступні 45 хвилин! А поки відпочиваємо!

45+2 хв. Кінцівка виходить спекотною! Вирвалися колумбійці до ворота, Кинтеро пробивав, але прямо воротарю в руки м'яч прилетів.

42 хв. Тріпп'єр нарешті виконав стандарт. Було небезпечно - м'яч пролетів поруч зі штангою.

41 хв. Барріос отримав жовту картку.

39 хв. Починається бокс у нас в матчі.. Готувався пробивати штрафний Тріпп'єр, але Барріос буцнув Хендерсона в стінці.

39 хв. Валить Лерма Кейна прямо у штрафному майданчику! Небезпечний зараз стандарт розіграє збірна Англії.

32 хв. Зараз відбувається бій за центр поля. Пристрасті закипають.

25 хв. У перші 20 хвилин Англія домінувала, але тепер колумбійці відсунули гру від своїх воріт.

23 хв. За володіння м'ячем рівність - 50% на 50%. А ось за ударами перевага у англійців - 4:2.

16 хв. Ось це момент у Харрі Кейна! Тріпп'єр робив передачу вздовж воріт, але від голови Кейна м'яч полетів вище.

9 хв. Чудові швидкості на стартових хвилинах. М'яч літає від однієї штрафної до іншої.

8 хв. Гра змістилася до воріт збірної Колумбії. Захисникам часто доводиться виносити м'яч за лицьову лінію.

5 хв. Міна зупиняв Рахіма Стерлінга і в падінні зіграв рукою. Призначив суддя штрафний, але Оспіна спокійно виніс м'яч.

1 хв. З центру поля м'яч в гру ввели футболісти збірної Колумбії. Поїхали!

- Відлунали гімни обох країн! Скоро почнемо!

- Хто стане на крок ближче до трофею? Команди вже в підтрибунному приміщенні!

- Шведи перемогли швейцарців (1:0) і тепер чекають переможця нашої гри.

- Стартові склади:

Колумбія: Оспіна, Арьяс, Міна, Д. Санчес, Мохіка, К. Санчес, Барріос, Кинтеро, Лерма, Куадрадо, Фалькао

Англія: Пікфорд, Уолкер, Стоунс, Магир, Тріпп'єр, Хендерсон, Лингард, Аллі, Янг, Стерлінг, Кейн

- Прогулянка полем перед грою.

- Чекати залишилося недовго! Вболівальник збірної Англії прийшов на стадіон раніше.

- Команда Англії вже прямує до стадіону.

- 20 років тому матч Колумбія - Англія виглядав так:

2️⃣0️⃣ years on, we meet again...

A post shared by England (@england) on

- Англійський "Тоттенхем" підігріває інтерес до матчу Колумбія - Англія протистоянням двох гравців цієї команди: Давінсона Санчеса і Харрі Кейна.

Зустріч між збірними Колумбії та Англії закриє програму 1/8 фіналу мундіалю. На кону - останнє місце в чвертьфіналі.

Колумбія ще жодного разу в своїй історії не обігравала збірну Англії. Останній раз суперники зустрічалися в 1/8 фіналу ЧС-1998 і тоді європейці взяли гору з рахунком 2:0.

Перше місце в групі і путівку в плей-офф ЧС-2018 команда Хосе Нестора Пекермана завоювала завдяки перемозі над Сенегалом в останньому турі. Колумбія здобула 6 очок, забивши 5 голів і пропустивши 2.

Англійці поступилися в боротьбі за перше місце збірної Бельгії з рахунком 0:1. Посіли друге місце в групі, заробивши 6 очок, 8 голів забили, 3 пропустили.

Матч повинен бути результативним, обидві команди налаштовані на атаку. Хто буде сильніший: яскравий представник південноамериканського футболу на чолі з Радамель Фалькао або родоначальники футболу на чолі з феєричним нападаючим Харрі Кейном? Дізнаємося ввечері!