У США на Хілларі Клінтон подали в суд

НовиниПолітика    09.08.2016 - 04:40
Фото: за версією звинувачення, використання Клінтон приватного сервера електронної пошти сприяли загибелі Сміта і Вудс
Фото: за версією звинувачення, використання Клінтон приватного сервера електронної пошти сприяли загибелі Сміта і Вудс

Батьки одного з працівників дипслужби Шона Сміта і колишнього спецназівця Тайрона Вудса вважають, що Клінтон винна у смерті їх дітей

Федеральний окружний суд округу Колумбія (США) прийняв до провадження позов проти кандидата від Демократичної партії Хілларі Клінтон. Батьки загиблих у Бенгазі (Лівія) в 2012 році американців звинуватили її в смерті своїх дітей, а також у наклепі, повідомляє Fox News.

Батьки одного з працівників дипслужби Шона Сміта і колишнього спецназівця Тайрона Вудса вважають, що Клінтон винна у смерті їх дітей.


Крім цього, на їхню думку, Клінтон винна в наклепницьких висловлювань на їх адресу і заподіяння емоційного страждання рідним загиблих.

Як обвинувачі заявляють, використання Клінтон приватного сервера електронної пошти сприяли загибелі Сміта і Вудс, оскільки терористи змогли отримати інформацію про місцезнаходження посла Крістофера Стівенса, а потім організувати, спланувати і здійснити напад 11 вересня 2012 року.

Нагадаємо, хакери зламали комп'ютери штабу Хілларі Клінтон.

 

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Суд переніс розгляд апеляції на арешт Єфремова Кабмін схвалив зміни до порядку судових рішень для проживаючих за кордоном
Теги: Суд
On Top