Коломойський став одним із лідерів партії УКРОП

НовиниПолітика    25.11.2016 - 15:01
Фото: Ігор Коломойський став одним із лідерів УКРОПу
Фото: Ігор Коломойський став одним із лідерів УКРОПу

Коломойський очолив комісію партійного контролю УКРОПу

Екс-глава Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігор Коломойський став членом партії УКРОП та очолив комісію партійного контролю партії. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-секретар партії Євгенія Кравчук.

"Делегати XI з’їзду УКРОПу, який зараз проходить в столиці, обрали Ігоря Коломойського головою комісії партійного контролю ("партійного суду") - постійного контрольно-ревізійного органу, який контролює та перевіряє дотримання вимог статуту, програмних документів, партійної дисципліни та етики членами партії, її статутними органами та керівництвом. Комісія підзвітна та підконтрольна виключно з’їзду партії", - написала вона.

Як зазначається, "партійний суд" УКРОПу, який очолив Коломойський, займається розробкою проекту кодексу партійної етики, розглядає внутрішньопартійні спори, ухвалює рішення про усунення порушень у діяльності статутних органів партії та їхнього керівництва і керівництва партії. Також цей орган має повноваження для скасування рішення керівних виконавчих органів партії та її керівних осіб у разі порушення ними статуту, програми партії чи законодавства.

Крім того, "партійний суд" поновлює в партії осіб, членство яких було неправомірно припинене.

 

ОФІЦІЙНО Ігор Коломойський увійшов в УКРОП та очолив Комісію партійного контролю партії Екс-очільник Дніпропетровської...

Опубліковано Yevheniya Kravchuk 25 листопад 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Коломойський планує посилити вплив на Верховну Раду.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top