Кількість жертв в результаті зіткнень в Киргизії зросла до 83 людей.

Кількість жертв в результаті зіткнень прихильників опозиції з правоохоронними органами в Киргизії зросла до 83 людей - сьогодні вночі помер ще один з поранених. Про це повідомили в прес-службі Міністерства охорони здоров'я Киргизії.

Безлади в Киргизії почалися 6 квітня 2010 р. в Таласі, після того, як напередодні Народного курултаю (з'їзду) опозиції був затриманий один з опозиційних лідерів. Потім хвилювання перекинулися на інші міста Киргизії, а вранці 7 квітня 2010 р. масові виступи опозиції почалися в столиці країни Бішкекі. Влада застосувала силу для боротьби з протестуючими, зокрема вогнепальну зброю. Опозиції вдалося захопити владу і сформувати тимчасовий уряд на чолі з лідером Розою Отунбаєвою.

Нинішня киргизька влада оголосила про рішення затримати Президента республіки Курманбека Бакієва. Проте санкція на арешт К.Бакієва буде видана тільки в тому випадку, якщо тимчасовий уряд своїм декретом позбавить його недоторканності.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся