Кількість жертв снігопаду на східному узбережжі США зросла до 25 осіб

НовиниНадзвичайні події    03.11.2011 - 09:37

Число жертв рекордного снігопаду на східному узбережжі США зросло до 25 людей, більше 3 млн жителів залишаються без електрики, повідомляє Associated Press. Більшість із загиблих померли в результаті ДТП, які були викликані заледенінням дороги.
Найбільш сильний удар по електромережам стихія завдала в штаті Коннектикут, де число залишилися без світла перевищувало 800 тис. осіб. Представник електрокомпаніі Connecticut Light & Power Джефф Балтер заявив, що всі інженери зараз задіяні "в полі" і до кінця тижня їм вдасться відновити електропостачання у переважній більшості районів. Він також приніс вибачення всім споживачам, підкресливши, що мережі ніколи не розраховувалися на те, щоб витримувати такий обсяг мокрого снігу.
У Коннектикуті, як і в інших штатах північного сходу США, зберігається надзвичайний стан, викликаний розгулом стихії. У такій обстановці позитивні моменти знаходять, мабуть, лише школярі: у всіх школах, які розташовані в які потрапили під удар снігової заряду районах, оголошені позапланові канікули.
Нагадаємо, інтенсивні снігопади почалися в США 29 жовтня 2011 р. У середньому на північному сході країни випало близько 35 см опадів. Рекорд був встановлений в штаті Массачусетс, де на м. Перу встановився сніговий покрив завтовшки в 81 см.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top