ua ru

Кількість постраждалих журналістів на вул. Грушевського збільшилася до 23 осіб

Кількість постраждалих журналістів під час заворушень у Києві на вул. Грушевського збільшилася до 23 осіб.

Кількість постраждалих журналістів під час заворушень у Києві на вул. Грушевського збільшилася до 23 осіб. Про це повідомляє "Телекритика".

Серед нових потерпілих - Антон Бережний, оператор "Спільнобачення", якому кулею пошкоджено палець. Також він отримав численні поранення, на тілі багато гематом.

Стрімер "Спільнобачення" Тимур Ібрагімов отримав два порізи уламками від світлошумових гранат.

Ще один оператор "Спільнобачення" Тимур Бедерничек, отримав численні опіки ніг.

Одному із засновників проекту "Сіпільнобачення" - Богдані Бабич уламок світлошумової гранати пошкодив ногу.

У російського журналіста Дмитра Сурніна, екс-головреда газети "Мой район" (Москва), влучила гумова куля.

Кореспондента газети "Вести" Вячеслава Веремія, поранено осколками світло шумової гранати у руку та око.

Журналісту телеканалу СТБ Олексію Сімакову осколком від світлошумової гранати поранено ногу.

Журналістка Мирослава Гонгадзе повідомила, що до лікарні потрапив журналіст телеканалу ICTV, який, за її словами перебуває у важкому стані. "Телекритика" уточнює інформацію.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про 15 постраждалих журналістів у сутичках 19-20 січня на вул. Грушевського.

Зокрема від світлошумової гранати постраждав фотокореспондент "Нової газети" (Росія) Євген Фельдман У нього поріз і розбитий ніс.

Також світлошумова граната травмувала кореспондента відділу "Київ" газети "Вести" В'ячеслава Веремія. Осколок потрапив у ліве око та травмував ліву руку.

Крім того, редактор ніжинського інтернет-видання "Уездные новости" Ігор Волосянкін отримав поранення в ногу, а перед цим - світлошумовою гранатою в спину.

Також в прямому ефірі репортерові (та за сумісністю операторові) Spilno.tv Анатолію Лазаренкові працівники міліції прострелили руку, навмисно обстрілявши з травматичної зброї.

Постраждав також оператор Янек Фалькевич. Скалка з світло-шумової гранати влучила йому у брову та розсікла її.

Журналіст "Радіо Свобода" Ігор Ісхаков постраждав від розриву світлошумової гранати. Він отримав численні садна та забої.

Також постраждала координатор-стрімер Spilno.tv Галина Садомцева, яка отримала травму обличчя та ніг внаслідок влучання осколків.

Також постраждав фотокореспондент "Коментарів" Олександр Брамс. "Вибите праве плече, гіпс... Із потенційних ран близько десяти дірок в штанах і штуки три осколки..." - написав він.

Оператора онлайн-телебачення "Спільнобачення" Володимира Карагяура 19 січня затримала міліція зі звинуваченням у постачанні бензину для виготовлення вибухових сумішей, які використовувались мітингувальникими.

У фотокореспондента газети "Голос України" Олександра Клименко біля ніг вибухнула граната. "Дірка в нозі і дірка на щоці. У 9-й лікарні доктор вийняв з ноги шматок джинсів і три пластмасових осколки", - написав він у Facebook.

Також 19 січня у планшет журналіста "Громадського ТБ" Богдана Кутєпова із наклейкою "ПРЕСА" влучили гумовою кулею. Планшет уцілів, але на ньому залишився слід: "Якби це куля була, вона би прострелила цей планшет".

На другий день, 20 січня 2014 р. з травматичної зброї поранили в ногу журналістку каналу 1+1 Наталку Пісню. За її припущеннями, її підстрелили працівники міліції з травматичної зброї.

Журналіста інтернет-видання і газети ВО "Свобода" Володимира Тищенка 19 січня влучила світлошумова граната. Уламок гранати влучив йому в ногу. 20 січня зранку в нього влучила пластикова куля.

Ще одного журналіста "Радіо Свобода" Дмитра Баркара побито міліціонерами під час затримання 20 січня на вул. Грушевськогоі. Також побито Ігора Ісхакова, котрий перед тим був поранений від розриву світлошумової гранати.

Крім того, 20 січня у Києві так звані "тітушки" побили фотокореспондента LB.ua Макса Левіна. Він повертався вранці до свого авто після подій 19 січня 2014 р. на вул. Грушевського.

Нагадаємо, в зіткненнях на вул. Грушевського 19-20 січня постраждали 103 особи, три людини позбулися очей, один - кисті.