Кількість постраждалих під час аварії на "Концерні Стирол" збільшилася до 9 осіб

НовиниНадзвичайні події    06.08.2013 - 17:27
Кількість постраждалих під час аварії на "Концерні Стирол" збільшилася до дев'яти осіб. 

Кількість постраждалих під час аварії на "Концерні Стирол" збільшилася до дев'яти осіб. Про це повідомляє прес-служба Донецької обладміністрації.

"Сьогодні в 14:20 під час проведення ремонтних робіт на концерні" Стирол "у місті Горлівка стався викид аміаку. За попередніми даними, п'ятеро людей загинули. Кількість постраждалих зросла до дев'яти чоловік", - йдеться в повідомленні.

У результаті аварії загинули п'ять осіб. Прокуратура Донецької області почала розслідування. Кримінальне провадження розпочато за ч.2 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) КК України.

За попередніми даними стався розрив аміакопроводу. "Стирол" повідомляє, що загрози для населення немає. "За попередніми даними сталася розгерметизація трубопроводу рідкого аміаку. Аварійно-рятувальна служба концерну в течії 30 хвилин ліквідувала поломку, яка стала причиною викиду, однак на підприємстві є постраждалі. Спеціально створена комісія приступила до з'ясування причин викиду", - наголошується в повідомленні.

Проте, мер Горлівки Євген Клеп віддав розпорядження провести заміри викидів шкідливих речовин в атмосферу.

Варто відзначити, що "Стирол" горів менше трьох місяців тому. Попередній пожежа сталася 26 травня. Зайнявся корпус відділення компресії в аміачному цеху 1В об'єднаного аміачного заводу.

Постраждалих і загиблих тоді не було, були пошкоджені компресор і 50 кв. м покрівлі.

Концерн "Стирол" - один з найбільших вітчизняних виробників хімічної продукції. Ostchem - керуюча компанія, яка координує стратегію шести підприємств азотної хімії, що належать Group DF Дмитра Фірташа, чотири з яких розташовані в Україні: концерн "Стирол", "Сєвєродонецьке об'єднання" Азот ", черкаський" Азот "," Рівнеазот ". ПАТ" Концерн Стирол "(м. Горлівка, Донецької обл.) підконтрольний Group DF Дмитра Фірташа.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top