Колесніков: Україна за 5-6 років повністю замінить залізничний рухомий склад

Вівторок 20 грудня 2011 13:49

Україна за 5-6 років повністю замінить залізничний рухомий склад. Перші швидкісні поїзди стануть частиною глобального проекту з оновлення рухомого складу "Укрзалізниці", який компанія Hyundai реалізовуватиме в Україні. Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр інфраструктури України Борис Колесніков сьогодні, 20 грудня, під час урочистої церемонії передачі Україні першого швидкісного поїзду Hyundai, передає прес-служба Мінінфраструктури. 

За його словами, 90-100 швидкісних поїздів виробництва Hyundai можуть взяти на себе основне навантаження по пасажирам, які перевозяться нинішнім зношеним рухомим складом. "За умови ефективного використання ці поїзди зможуть повністю взяти на себе нинішні пасажиронавантаження на залізницю", - зауважив віце-прем'єр.
Він підкреслив, що найбільш економічно вигідним є оновлення рухомого складу поїздами єдиного виробника, адже це - економія в експлуатації, обслуговуванні тощо. Що ж до локалізації виробництва, то це питання зручності роботи компанії, підкреслив Колесніков.

"Компанія Hyundai буде вирішувати, чи краще базуватись на діючому українському заводі, чи на новому заводі", - сказав Борис Колесніков.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся