Колесніков: До підписання між Україною та ЄС договору про відкрите небо залишилось кілька маленьких кроків

Вівторок 25 жовтня 2011 22:48

Європейська інтеграція - незмінний пріоритет і стратегічний орієнтир внутрішньої та зовнішньої політики України. На цьому наголосив віце-прем'єр-міністр, міністр інфраструктури України Борис Колесніков під час зустрічі з віце-президентом Європейської комісії, комісаром з питань транспорту Сіймом Калласом, що відбулася 25 жовтня 2011 року у рамках конференції міністрів транспорту країн Східного партнерства у Кракові (Польща).

Під час переговорів із Калласом Колесніков зазначив, що залишилося декілька "маленьких, проте дуже важливих кроків для того, щоб між Україною та ЄС було підписано договір про відкрите небо". При цьому віце-прем'єр-міністр у черговий раз підкреслив, що для України є винятково важливим встановлення безвізового режиму між Україною та країнами ЄС, що, за підрахунками спеціалістів, може в півтора-два рази збільшити кількість українських туристів, які приїжджають із України до країн ЄС.

На переконання Колеснікова, повноцінно розкрити транспортний потенціал Європи буде можливо лише налагодивши ефективну взаємодію з транспортними мережами сусідніх країн. У цьому контексті першочергове завдання для всіх сторін - вироблення прозорих, чітких механізмів відбору проектів і визначення інструментів їх фінансування.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся