КОДА: У Київській обл. ремонт навчальних закладів профінансований на 80% - на 967,6 млн грн

Вівторок 09 серпня 2011 20:55

Навчальні заклади в Київській області готові до початку навчального року. Про це повідомив в ході засідання колегії Київської обласної державної адміністрації у м. Фастів начальник головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації Віктор Бутник, передає кореспондент РБК-Україна.
"У всіх навчальних закладах закінчуються поточні ремонти, що проводяться за рахунок позабюджетних і спонсорських коштів. Обсяги виконаних робіт складають 90%. Капітальні ремонти проведені в 24 навчальних закладах. Найбільший обсяг робіт виконаний в Білій Церкві - 6 навчальних закладів, по 2 навчальних заклади в м . Бровари, м. Ржищів та м. Переяслав-Хмельницький", - сказав Бутник.
За його словами, на проведення поточних ремонтів навчальних закладів обласної комунальної власності закладено 1 млрд 209 млн 552 тис. грн. Станом на 3 серпня 2011 р. з обласного бюджету профінансовано 967 млн ​​642 тис. грн.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся