Коаліція Заходу звільнила від ІДІЛ 27% території Сирії, - Держдеп

НовиниПолітика    28.11.2016 - 21:57
Фото: ІДІЛ
Фото: ІДІЛ
У США сталася стрілянина на території кампусу університету Огайо В Іспанії заарештовано четверо підозрюваних в пособництві ІД

Кількість бойовиків ІДІЛ в Іраку і Сирії знаходиться на найнижчому рівні за 2,5 року

Коаліція Заходу звільнила від бойовиків "Ісламського держави" (ІДІЛ) 27% території Сирії. Про це йдеться в повідомленні на сайті Державного департаменту США.

"Місцеві наземні сили за підтримки коаліції контролюють 56% території, захопленої ІДІЛ, в Іраку і 27% - в Сирії. Ці цифри продовжують рости", - йдеться в повідомленні.

Крім того, наголошується, що кількість іноземних бойовиків, які направляються в Сирію і Ірак значно знизилася. Так, у 2014 році це було 1 тис. бойовиків в місяць, а в 2015 році - вже 500 чоловік в місяць.

"Кількість бойовиків ІДІЛ в Іраку і Сирії зараз знаходиться на найнижчому рівні більш ніж за два з половиною роки, і ІДІЛ не в змозі поповнити свої ряди або зміцнити свої позиції на території, яку організація, як і раніше контролює. Наша коаліція має намір продовжувати свої зусилля, щоб зупинити мережу ІДІЛ у всьому світі", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Сирії виявили понад 10 тис. документів з планами терактів ІДІЛ по всьому світу.

Читайте в розділі

Онищенко зобов'язаний опублікувати список всіх, кого підкуповували, - Кононенко

Заступник глави ЦВК Усенко-Чорна купила квартиру в Києві за 3,2 млн гривень

Адвокат Януковича розповів, за яких умов екс-президент може повернутися в Україну

On Top