ua en ru

КНДР заявила про готовність повернутися до шестисторонніх переговорів з питання про свою програму збагачення урану

06:36 15.03.2011 Вт
1 мин

Північна Корея готова повернутися до шестисторонніх переговорів з питання про свою програму збагачення урану. Про це повідомляє радіо "Свобода" з посиланням на офіційне агентство новин КНДР. Заява керівництва КНДР була озвучена за підсумками переговорів північнокорейського керівництва з заступником міністра закордонних справ Росії.

У заяві агентства підкреслюється, що Пхеньян не висуває додаткових умов для відновлення переговорів за участю 4-х світових держав і Південної Кореї, перерваних в 2009 р.

У листопаді минулого року влада КНДР заявила про існування в країні потужного заводу зі збагачення урану, стверджуючи при цьому, що він служить мирним цілям.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: