КНДР закликає іноземців, що знаходяться на території Південної Кореї, виїхати з країни

Вівторок 09 квітня 2013 10:35

Влада КНДР рекомендують іноземцям, що перебувають на території Південної Кореї, покинути країну на тлі загострення конфлікту на Корейському півострові. Таку заяву сьогодні зробив представник північнокорейського Комітету за мир в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, передає Центральне телеграфне агентство Кореї (ЦТАК).

"Ми не бажаємо шкоди іноземцям, що перебувають у Південній Кореї, у разі початку війни", - заявив представник комітету. Нагадаємо, раніше влада КНДР також попереджали іноземних дипломатів, що після 10 квітня 2013 р. не зможуть гарантувати їх безпеку.

Ситуація на Корейському півострові загострилася в березні 2013 р., коли влада КНДР виступили з низкою жорстких заяв, не виключаючи можливості застосування ядерної зброї. Імовірно, Північна Корея перевела балістичні ракети на своє східне узбережжя, можливо в рамках приготувань до пробних запусків.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся