КНДР оснащує свої катери в Жовтому морі американською зброєю

КНДР оснащує свої катери в Жовтому морі американською зброєю
Фото: КНДР на кораблях берегової охорони почала заміняти застаріле озброєння

Розвідка Південної Кореї і США намагаються встановити канал, по якому на озброєння КНДР надійшли американські кулемети

Північна Корея почала озброювати свої катери в Жовтому морі на кордоні з Південною Кореєю многоствольными кулеметами американського виробництва. Про це повідомляє інформаційне агентство Ренхап.

"Помічено, що Північна Корея на кораблі берегової охорони почала заміняти застаріле озброєння на кулемети системи Гатлінга", - сказав агентству військове джерело в Сеулі.

За його словами, якщо флот з 382 кораблів берегової охорони КНДР буде оснащений такими кулеметами, то це "створить значну загрозу для військово-морських сил" Південної Кореї.


Джерело також стверджує, що заміна зброї може бути спрямована на зміцнення військово-морських бойових можливостей Північної Кореї. В даний час багато невеликі північнокорейські човни використовують ручні 30-міліметрові гармати.

Також місцеві джерела припускають, що північнокорейські гармати 12,7 мм, зроблені General Electric.

Тим часом розвідка Південної Кореї і США намагаються встановити канал, по якому на озброєння КНДР надійшли американські кулемети.

Нагадаємо, Столтенберг заявив, що Північна Корея повинна припинити провокаційні дії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся