ua ru

Клюєв закликає Кличка приєднатися до переговорів

Секретар Ради національної безпеки і оборони Андрій Клюєв закликає лідера партії "Удар" Віталія Кличка приєднатися до переговорів щодо пошуку виходу з політичної кризи в Україні.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Андрій Клюєв закликає лідера партії "Удар" Віталія Кличка приєднатися до переговорів щодо пошуку виходу з політичної кризи в Україні. Про це Клюєв повідомив на брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна.

Зокрема, Клюєв, закликав Кличка "повернутися в переговорний процес", щоб всі опозиційні фракції були представлені на консультаціях.

Сам Кличко спростував переговори з Клюєвим.

"Я приходив, щоб зустрітися з Президентом... До мене вийшли Клюєв, Портнов, Лукаш і сказали, що у Президента нараду, і він, коли звільниться, зателефонує мені. Я розвернувся і пішов", - підкреслив Кличко.

Нагадаємо, 19 січня Президент Віктор Янукович доручив Клюєву створити робочу групу для вирішення політичної кризи в Україні. Зокрема, глава держави розпорядився провести зустріч учасників робочої групи з представниками опозиції у понеділок, 20 січня 2014 р.
При цьому в опозиції погодилися взяти участь у роботі цієї групи.

З боку влади в групу увійшли Клюєв, міністр юстиції Олена Лукаш і радник Президента України Андрій Портнов. Опозицію представляє заступник голови фракції "Батьківщина" Олександр Турчинов.

За повідомленням прес-служби Президента, 21 січня відбулося друге засідання цієї групи в Адміністрації Президента, до якого також спочатку приєднався Кличко.