Клінтон випереджає Трампа на 13%, - опитування

НовиниПолітика    06.07.2016 - 08:37
Фото: кандидат на посаду президента США Хіларі Клінтон
Фото: кандидат на посаду президента США Хіларі Клінтон

Клінтон підтримають 46% потенційних виборців, Трампа - 33%

Кандидат в президенти Сполучених Штатів Америки від демократів Хіларі Клінтон випереджає кандидата від Республіканської партії США Дональда Трампа на 13%. Про це свідчать дані опитування, опублікованого Reuters.

Результати опитування, яке проводилося з 1 по 5 липня, складаються, в основному, з відповідей, зібраних за вихідні. Тобто до того, як Федеральне бюро розслідувань повідомило у вівторок, 5 липня, що проти Клінтон не буде висуватися ніяких кримінальних звинувачень за використання нею приватних поштових серверів або так зване "вкрай необережне поводження з секретною інформацією" на посаді держсекретаря США.


Клінтон неодноразово заявляла, що ніколи не використовувала свої приватні сервери для відправлення або отримання секретних документів. Однак згідно з опитуванням на початку травня 63% американців, у тому числі 36% демократів, не вірили, що Клінтон "чесна і правдива" у своїх заявах.

У попередньому опитуванні Reuters, що проводилося з 27 червня по 1 липня, лідирував нью-йоркський бізнесмен Трамп з відривом у 9%.

Зараз же Клінтон випереджає Трампа, так як провела більшу частину року серед потенційних виборців. І з середини травня зберегла відносно стабільний рівень підтримки, у той час як популярність Трампа почала падати у зв'язку з тим, що його кампанії довелося боротися з цілим рядом проблем.

Опитування від 5 липня показав, що 46% потенційних виборців підтримати Клінтон, у той час як 33% віддадуть свій голос Трампу. Ще 22% повідомили, що не будуть підтримувати жодного з кандидатів на вибори 8 листопада.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент США Барак Обама вперше виступив на підтримку Клінтон на передвиборчому мітингу.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Гройсман розраховує на 12 млрд доларів міжнародної допомоги в 2016 Путін сподівається на повернення до конструктивного діалогу між РФ і США
On Top