ru ua

Клименка найближчим часом викличуть до прокуратури на допит, - Матіос

Клименка найближчим часом викличуть до прокуратури на допит, - Матіос Фото: Анатолій Матіос

Зокрема, повідомлення про виклик буде опубліковано в газеті "Урядовий кур'єр"

Екс-міністра доходів і зборів України Олександра Клименка найближчим часом викличуть до прокуратури на допит. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Так, Матіос зазначив, що правоохоронці "знайшли найкоротший шлях донести інформацію підозрюваному у грабунку держави на 3 мільярди гривень Клименку про виклик до Генпрокуратури". Під таким шляхом мається на увазі публікація повістки у ЗМІ, керівництво якого близьке до Клименка. Також Матіос розмістив звернення до відповідного ЗМІ.

Як зазначається у документі, найближчим часом орган досудового розслідування оголосить про офіційний виклик підозрюваного Клименка до прокуратури з метою проведення з ним необхідних процесуальних та слідчих дій. Відповідно до статті 297-5 КПК України виклик буде опублікований в газеті "Урядовий кур'єр".

"Однак, зважаючи на родинні зв'язки керівництва газети "Вести" з підозрюваним Клименко О.В., Головна військова прокуратура вважає за необхідне направити копію виклику до вашої редакції. На думку органу досудового розслідування, публікація вказаної повістки саме цим ЗМІ є найбільш ефективним способом передачі інформації колишньому міністру доходів і зборів України", - йдеться у тексті опублікованого документу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що військова прокуратура вимагає притягнення до дисциплінарної відповідальності адвокатів Клименка.