Кличко закликав Київраду підтримати рішення щодо нового порядку сплати пайової участі

НовиниПолітика    15.11.2016 - 13:43
Фото: Віталій Кличко
Фото: Віталій Кличко

Мер Києва Віталій Кличко під час засідання сесії Київради закликав депутатів підтримати рішення щодо нового порядку сплати пайової участі в столиці, що дозволить збільшити надходження до бюджету Києва при зменшенні навантаження на бізнес.

"Це дуже важливий документ, підготовлений спільно з незалежними міжнародними організаціями. Рішення, яке унеможливить ухилення від сплати пайової участі чи необґрунтованого зменшення її розміру. Це – запровадження абсолютно прозорої системи розрахунку, що ліквідує корупційні схеми і маніпуляції з платежем у сфері будівництва", – наголосив Віталій Кличко.

Мер Києва підкреслив, що нові правила дозволять збільшити надходження до бюджету Києва при зменшенні навантаження на прозорий, добросовісний бізнес. "Тобто зменшення платежу, абсолютна рівність для всіх суб’єктів, відкрита звітність за всіма процесами! А це, як ви розумієте, і усунення монополій, і велике заохочення для інвесторів", – зазначив Київський міський голова.

Він зауважив, що інвесторів, зокрема іноземних, насамперед цікавлять прозорі відкриті умови ведення бізнесу і тому вкрай важливо запровадити новий порядок сплати пайової участі.

"За тиждень у Києві відбудеться інвестиційний форум. І ухвалення відповідного рішення стане позитивним сигналом для інвесторів та іноземного бізнесу, який хоче працювати в українській столиці", – наголосив Віталій Кличко.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top