Кличко доручив перевірити нарахування "Київенерго" за тепло киянам

НовиниСуспільство    17.11.2016 - 15:05
Фото: Віталій Кличко
Фото: Віталій Кличко

Мер Києва Віталій Кличко доручив здійснити перевірку нарахувань за послугу опалення у квартирах киян у жовтні, які формувало "Київенерго". І здійснити перерахунок там, де порахували некоректно.

"Тисячі киян обурені платіжками за теплоенергію, які отримали від "Київенерго" за жовтень. Люди не розуміють, на підставі чого виникли такі шалені і непідйомні суми. Міська влада не залишить цю ситуацію без належного розгляду. Ми проведемо перевірку нарахувань за послугу централізованого опалення, яке здійснило ПАТ "Київенерго", – наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що до цієї роботи столична влада залучає представників Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, і яка, власне, затверджувала тарифи, за якими сьогодні платять українці.

Мер Києва нагадав, що понад 90% будинків у Києві розраховуються за лічильником, який показує реальні обсяги спожитого тепла. Однак є частина будинків, де вже зафіксовані помилкові нарахування, а також низка багатоповерхівок, де плата за опалення нараховувалась за методикою, що враховує кількість днів та температуру повітря в оселі.

"Ми проведемо ретельну перевірку нарахувань за кожною категорією будинків і буде здійснено перерахунок там, де порахували некоректно. Я доручив своєму заступнику Петру Пантелеєву спільно з фахівцями Мінрегіонбуду та Нацкомісії негайно перевірити справедливість цін за тепло в рахунках та надати відповідний звіт", – підкреслив Віталій Кличко.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top