ru ua

Кличко: Я йду на вибори, щоб довести до логічного завершення розпочаті реформи

Кличко: Я йду на вибори, щоб довести до логічного завершення розпочаті реформи Фото: Віталій Кличко

Сьогодні конференція територіальної організації БПП "Солідарність" у місті Києві Віталія Кличка висунула кандидатом на посаду Київського міського голови. Мер Києва в оточенні своєї команди виступив з заявою про участь у виборах на оновленій Поштовій площі без партійної символіки, плакатів і банерів.

Кличко тут же на Поштовій площі представив киянам всіх мажоритарних кандидатів від об'єднаної політичної сили "УДАР-Солідарність".

"Київ - це місто, з якого починаються всі реформи в країні. І ми конкретними справами крок за кроком змінюємо наше місто, незважаючи на складну економічну ситуацію. Ремонтуємо дороги і будинки, відкриваємо нові школи та садочки. Ми заклали фундамент змін, почали впроваджувати реформи, і щоб довести до логічного завершення те, що ми почали, я йду на вибори мера, і зі мною моя команда йде в Київраду. Ми беремо на себе зобов'язання реалізувати очікування киян і зробити Київ європейською столицею за якістю життя", - зазначив Кличко.

Голова столиці першим подав документи до міської територіальної виборчої комісії Києва на реєстрацію кандидатом на посаду Київського міського голови.

"У мене не було спеціальних планів прийти сюди першим. Думаю, інші претенденти збираються з силами і найближчим часом теж будуть подавати документи. Конкуренція - це дуже добре. Сподіваюся, що в цій кампанії будуть звучати не тільки популістські гасла, адже дуже важливо робити конкретні справи", - підкреслив Кличко.

Протягом трьох днів територіальна виборча комісія повинна прийняти рішення про реєстрацію Віталія Кличка кандидатом на посаду Київського міського голови.