Кличко на форумі в Києві заявив про створення комфортних умов для кожного інвестора

НовиниЕкономіка    23.11.2016 - 12:25
Фото: Віталій Кличко на інвестфорумі в Києві
Фото: Віталій Кличко на інвестфорумі в Києві

Економіка Києва оздоровлюється, фінансова ситуація стабілізується і ми створюємо комфортні умови для кожного інвестора. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час виступу на Інвестиційному форумі міста Києва.

"Тут зібралися провідні іноземні та українські економісти, державні діячі, представники українського та міжнародного бізнесу, міжнародних фінансових організацій та фондів. Саме тому участь у Форумі – це нагода і можливість провести плідну дискусію щодо можливостей та перспективності інвестування в Київ та про ефективний і успішний розвиток нашого міста", – зазначив Віталій Кличко.

Мер підкреслив, що незважаючи на загальну складну політичну ситуацію в країні, у Києві вдалося стабілізувати економічну і фінансову ситуацію.

"Київ – це привабливе місто. Місто, в яке потрібно інвестувати. 2 роки тому ми отримали Київ із боргом у 24 млрд грн. Незважаючи на складну ситуацію, ми зменшили наш зовнішній і внутрішній борг до 13,5 млрд грн. Це позитивний сигнал, це означає, що економіка нашого міста оздоровлюється", – наголосив Віталій Кличко.

Він також зауважив, що надходження до бюджету столиці в 2015 році збільшилися на 30%.

"А за підсумками трьох кварталів цього року надходження до бюджету становили на 4 млрд більше, ніж передбачалося. Очікуємо, що за підсумками року перевищення запланованих надходжень до бюджету складатиме більше 5 млрд грн", – зазначив Віталій Кличко.

Мер наголосив, що Київ – це надійний партнер і столична влада робитиме все, щоб кожному інвестору було легко і комфортно вести бізнес в українській столиці.

"Кожен інвестор повинен знати, що його інвестиції захищені. І я говорив і повторю, що готовий бути "бодігардом" для кожного іноземного інвестора, який вкладатиме гроші в Київ, допомагатиме розвивати інфраструктуру, який буде створювати робочі місця і платити податки", – наголосив Віталій Кличко.

Київський міський голова також підкреслив, що за підтримки уряду Великої Британії було розроблено нову редакцію Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року.

"Основною стратегічною метою довгострокового розвитку Києва є підвищення якості життя і комфорту мешканців столиці. Зрозуміло, що це потребує розвитку економічної бази, що неможливо без створення сприятливих умов для бізнесу та інвесторів. Власне створенню таких умов і приділена значна увага у новій редакції Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року", – сказав мер столиці.

Він зауважив, що у багатьох розділах Стратегії містяться ініціативи, які будуть цікавими для інвесторів. Це, зокрема, потенційні проекти в сферах житлово-комунального господарства, енергоефективності, транспорту, культури.

Мер також зазначив, що до розробки нової редакції Стратегії залучили близько 200 експертів, аналітиків, науковців, депутатів Київради, державних діячів, бізнесменів, активістів та громади міста в цілому.

"Сьогодні Київ відкритий для підприємців та інвесторів! Ми запрошуємо усіх до співпраці та гарантуємо всебічну підтримку тим, хто долучиться до розвитку нашого міста, до запровадження інновацій, створення нових робочих місць", – наголосив Віталій Кличко.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся