КВУ визнав вибори демократичними і вільними, без грубих порушень

Про це на прес-конференції заявив заступник голови Комітету виборців України Віталій Тесленко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Виборчий процес пройшов загалом в досить вільній, демократичній обстановці. Звичайно ми констатуємо те що як завжди наші вибори не закінчилися без порушень. На певних дільницях порушення були зафіксовані, але абсолютну більшість порушень не можна трактувати як серйозні хоча формально вони були порушеннями, наприклад неправильне розташування агітплакатів", - заявив В.Тесленко. За його словами більшість порушень - технічні та процедурні. Фальсифікації виборів, на переконання В.Тесленка були виявлені і зупинені спостерігачами, представниками кандидатів та правоохоронцями. Також за даними КВУ були зафіксовані спроби проведення "каруселей" і у Вінницькій області такі факти вдалося зафіксувати. На думку В.Тесленка найбільшою проблемою виборів 31 жовтня були черги, які і вплинули на явку виборів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся