ua ru

Китайський ринок смартфонів продовжить зростання у 2014 р., - експерти

В Китаї у 2014 р. буде відвантажено близько 450 млн смартфонів. Згідно з даними аналітичної компанії International Data Corporation (IDC), це на 25% більше, ніж передбачуваний показник нинішнього року.

В Китаї у 2014 р. буде відвантажено близько 450 млн смартфонів. Згідно з даними аналітичної компанії International Data Corporation (IDC), це на 25% більше, ніж передбачуваний показник нинішнього року, передає "Росія 24".

Показники зростання можуть змінитися, оскільки вони залежать від термінів отримання операторами ліцензій на розвиток 4G-зв'язку у країні, а також від домовленості між найбільшою стільниковою компанією China Mobile і американською Apple з питання продажів iPhone.

Що стосується нового стандарту зв'язку окремо, то на ринок КНР у майбутньому році буде випущено близько 120 млн смартфонів з підтримкою 4G-мереж, вважають експерти.

Обсяг ринку "розумних" телефонів за підсумками 2013 р. очікується на рівні 360 млн одиниць.

За даними фахівців IDC, у другому кварталі 2013 р. Samsung і Lenovo зберегли свої провідні позиції на китайському ринку смартфонів, отримавши частки в розмірі 18,5% і 9,8% відповідно. На третю сходинку піднявся місцевий вендор Coolpad, а ось Apple скотилася на шосту сходинку.

Аналітик IDC Джеймс Ян каже про те, що слабкі продажі iPhone 5 підкосили показники Apple по всьому світу, включаючи Китай. З виходом нових моделей у компанії може з'явитися шанс відіграти позиції.

Тут варто нагадати, що, незважаючи на часті негативні відгуки про нещодавно анонсований смартфон iPhone 5S, перша партія апаратів розлетілася як гарячі пиріжки.

"Попит на 5S у золотому корпусі був настільки високим у Китаї та Гонконгу, що Apple попросила постачальників якомога швидше збільшити їх виробництво", - повідомляють анонімні джерела виданню The Wall Street Journal. За даними Business Insider, нестача саме "золотих" айфонів також відчувалася у США, Великій Британії та Австралії.

Раніше повідомлялося, що китайський виробник мобільних пристроїв Xiaomi зміг реалізувати 10 млн моделей Mi-2 (включаючи модифікації Mi-2S і Mi-2A ) за 11 місяців присутності на ринку. Про це йдеться в офіційному Twitter-блозі компанії. Xiaomi реалізує досить високопродуктивні смартфони, які цілком можуть конкурувати навіть з гігантами ринку. При цьому продукція реалізується за привабливими для споживачів цінами, і телефони користуються великим попитом: кожна партія розходиться часто протягом півгодини.

Як повідомлялося, китайські компанії поставляють на світовий ринок 20% смартфонів. Такі дані містилися у звіті компанії Canalys.

Нагадаємо, обсяг поставок смартфонів у 2013 р. вперше в історії перевищить 1 млрд штук. Згідно із прогнозом IDC, у 2013 р. обсяг світового ринку мобільних телефонів збільшиться на 7,3%. Для порівняння, у 2012 р. зростання склало лише 1,2%.