ua ru

іРhone 5S: Нові моделі побили рекорд продажів

Компанія Apple повідомила про новий рекорд: за перший уїкенд в світі було продано понад 9 млн нових моделей iРhone 5S і 5С.

Компанія Apple повідомила про новий рекорд: за перший уїкенд в світі було продано понад 9 млн нових моделей iРhone 5S і 5С.

"Це наш кращий старт, новий рекорд продажів за перший уїкенд. Попит на нові iРhone неймовірний, ми вже розпродали весь наш запас iРhone 5S, але нові партії продовжують регулярно надходити в магазини. Ми просимо всіх запастися терпінням і працюємо над тим, щоб нових смартфонів вистачило всім", - заявив глава Apple Тім Кук.

У повідомленні компанії також відзначається підвищений попит на нову операційну систему iOS 7, яка вже встановлена більш ніж на 200 млн Apple-пристроїв. Це найшвидше оновлення програмного забезпечення в історії комп'ютерного світу.

Нагадаємо, що компанія Apple почала роздрібні продажі iРhone 5S і iРhone 5С минулого тижня. 20 вересня 2013 р. гаджети надійшли в продаж в магазини США, Австралії, Канади, Китаю, Франції, Німеччини, Гонконгу, Японії, Пуерто-Ріко, Сінгапуру і Великобританії.

"Бюджетний" iРhone 5С представлений в п'яти яскравих забарвленнях і коштує дешевше, ніж остання флагманська версія iРhone. Дорожча модель iРhone - 5S - обладнана могутнішим процесором і сканером, що розпізнає відбитки пальців, і доступна в одному з трьох кольорів - сірому, срібному або золотому.

Раніше повідомлялося, що Apple визначилася зі списком офіційних оптових дистриб'юторів iРhone в Росії. Розповсюдженням продукції займуться фірми Merlion і що входить до групи "Ланіт" diНouse.