Китай вводить обмеження щодо банківських операцій у КНДР

Китай вводить обмеження щодо банківських операцій у КНДР
Фото: прапор Китаю (flickr.com/Philip Jägenstedt)

Державні банки КНР почали призупиняти операції по рахунках своїх північнокорейських клієнтів

Китайські державні банки почали призупиняти операції по рахунках своїх північнокорейських клієнтів. Про це з посиланням на обізнані джерела повідомляє South China Morning Post.

За даними видання, філії щонайменше трьох великих фінансових організацій - Банку Китаю, Китайського будівельного банку і Сільськогосподарського банку Китаю - в північно-східному прикордонному місті Яньцзи в провінції Цзілінь також заборонили відкривати рахунки північнокорейським громадянам.

Водночас уже відкриті рахунки банки не заморожують: із них можна знімати готівкові кошти, але при цьому зарахування і перекази здійснити не можна.

Також, за інформацією видання, обмеження щодо банківських операцій вже почали діяти в провінції Ляолін - регіон на кордоні з Північною Кореєю, який веде найбільш активну торгівлю з цією країною.

За словами одного зі співробітників китайського банку, такі заходи пов'язані з міжнародним тиском на КНДР через її ядерну програму. Видання підкреслює, що введені заходи свідчать про те, що Китай почав серйозніше ставитися до припинення ядерних амбіцій сусідньої держави.

До того ж, такі заходи щодо КНДР, як пояснює видання, спрямовані на те, щоб допомогти великим китайським банкам уникнути санкцій США й інших країн, які засуджують політику Пхеньяна.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Північна Корея за півроку, порушуючи міжнародні санкції, експортувала вугілля, залізну руду та інші товари щонайменше на 270 мільйонів доларів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся