ua en ru

У Китаї заявили, що підготовка до Олімпіади в Пекіні завершена, все безпечно

У Китаї заявили, що підготовка до Олімпіади в Пекіні завершена, все безпечно Фото: у Китаї заявили про завершення підготовки до Олімпіади (GettyImages)

Зимові Олімпійські ігри в Пекіні готові і безпечні. Про це заявив директор олімпійського департаменту Міжнародного олімпійського комітету П'єр Дюкре, який зараз знаходиться в Китай.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Xinhua

Дюкре був направлений до Китаю для перевірки Міжнародним олімпійським комітетом і вже тиждень знаходиться в Пекіні. Він заявив, що для проведення Олімпіади все готово. Це стосується місця проведення, рівня обслуговування, гостинності та послужливості людей. Також, на його думку, всередині Олімпіади все безпечно з точки зору заражень коронавірусом.

Дюкре повідомив, що за тиждень свого прибуття в Пекін виконав велику роботу спільно з представниками міжнародних спортивних організацій.

"В даний час ми знаходимося на передматчевій стадії і раді, що все виглядає готовим. Ми можемо підтвердити, що, як і в тестових матчах, зона стадіону дуже хороша, і у нас буде захоплюючий захід в Пекіні", - заявив він.

Він також зазначив, що "Керівництво з профілактики епідемій" суворо виконується в Пекіні. Всіх прибулих будуть тестувати на коронавірус як перед поїздкою на Олімпіаду, так і після прибуття. Також всі прибулі повинні бути вакциновані й носити маски.

Відзначимо, що зимні Олімпійські ігри в Пекіні почнуться 4 лютого.