ru ua

У Китаї чоловік з ножем напав на перехожих, 18 осіб отримали поранення

У Китаї чоловік з ножем напав на перехожих, 18 осіб отримали поранення Фото: поліція Китаю

Підозрюваний раніше був госпіталізований з психічними розладами

На півночі Китаю під час збройного нападу на людей на вулиці постраждали 18 людей. Про це повідомляє AP.

"Поліцейське управління Чанчуня повідомило у своєму мікроблозі, що 50-річний підозрюваний під час нападу у вівторок був узятий під варту після перестрілки", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією видання, правоохоронці повідомили, що отримані травми не представляють небезпеки для життя. Члени сім'ї підозрюваного Вана Юнвея заявили, що він раніше був госпіталізований внаслідок психічного розладу.

У Китаї часто трапляються подібні інциденти з боку людей з проблемами психічного здоров'я, і тих, хто ображений на сусідів або суспільство в цілому. Оскільки китайське законодавство жорстко обмежує продаж і зберігання вогнепальної зброї, зловмисники зазвичай використовують ножі або саморобні вибухові речовини.

Багато з цих інцидентів сталися в школах, починаючи з серії нападів в 2010 році, в результаті яких було вбито майже 20 дітей, що викликало реакцію урядових чиновників і призвело до посилення безпеки у багатьох школах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Китаї в результаті аварії на вугільній шахті загинули 18 людей. Інцидент стався в селищі Хуанфенцяо в провінції Сичуань на півдні Китаю. У шахті стався витік газу, коли під землею працювали 55 гірників.