ru ua

Кірєєв не дозволив депутатам відвідати Тимошенко у СІЗО

Суддя Печерського райсуду Києва Родіон Кірєєв відмовив народним депутатам України, членам фракції "БЮТ-Батьківщина" у дозволі відвідати Юлію Тимошенко у Лук'янівському СІЗО. Про це повідомили в прес-службі партії.
Відповідного листа Кірєєву було надіслано за підписом віце-спікера парламенту Миколи Томенка, голови фракції "БЮТ-Батьківщина" Івана Кириленка, Першого заступника Голови фракції Андрія Кожем'якіна та народного депутата Володимира Філенка.
Причиною відмови Кірєєв називає те, що "суд не знайшов достатніх підстав для надання дозволу відвідати Юлію Тимошенко".
У своєму листі суддя послався на те, що можна було відвідувати підсудну Тимошенко під час судового слідства, відповідно до законодавства, не частіше ніж один раз на місяць.
Нагадаємо, 11 жовтня Печерський райсуд Києва засудив Юлію Тимошенко до 7 років ув'язнення з забороною обіймати певні державні посади протягом ще 3 років. Також суд зобов'язав Тимошенко виплатити "Нафтогазу України" 1,516 млрд грн. 12 жовтня СБУ порушено нову кримінальну справу проти Тимошенко за фактом замаху на розтрату коштів державного бюджету України в розмірі більше 405 млн дол.