На Кіпрі обирають нового президента

На Кіпрі обирають нового президента
Фото: прапор Кіпру (pixabay.com)

Найбільше шансів перемогти у чинного глави держави

На Кіпрі сьогодні, 28 січня 2018 року, проходять вибори нового президента, який, на думку кіпріотів, повинен подолати нездатність вирішити етнічний поділ острова та забезпечити відновлення економіки після серйозної фінансової кризи. Про це повідомляє AP.

Зазначено, що понад 1,1 тис. виборчих дільниць на Кіпрі відкрилися вранці в неділю, коли приблизно 551 тис. правомочних виборців почали голосування за восьмого президента молодої республіки.

Напередодні опитування громадської думки показувало, що чинний президент Нікос Анастазіаде випереджає двох своїх головних опонентів, однак він може не отримати більше половини голосів, щоб уникнути другого туру за тиждень.

Повідомляється, що Анастазіаде може вийти до другого туру зі Ставросом Маласом, якого підтримали партія комуністів AKEL, або Ніколасом Пападопулосом, лідером правоцентристської партії DIKO і сином екс-президента Тасоса Пападопулоса.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Фінляндії 28 січня 2018 року відбудеться перший тур виборів президента.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся