Київрада затвердила порядок відшкодування вартості інвестицій, внесених постраждалими громадянами в будівництво "Еліта-Центр".

Четвер 16 жовтня 2008 12:26
Київрада затвердила порядок відшкодування відповідно до законодавства вартості інвестицій, внесених постраждалими громадянами в будівництво житла групою будівельних компаній "Еліта-Центр". За відповідне рішення проголосувало 76 депутатів Київради. Фракція БЮТ та фракція ПР не підтримали даний проект рішення. За словами депутата Київради від фракції БЮТ Сергія Мельника, Київська міська рада "не має права вказувати Кабміну, на що йому передбачати кошти в держбюджеті". "А у 3 пункті відповідного проекту рішення зазначено, що виконавчим органом Київради необхідно передбачити в проекті бюджету Києва на 2009 р. отримання з держбюджету України субвенції, необхідної для відшкодування збитків. Ми проти цього, нам цей пункт абсолютно не зрозумілий", - сказав він. У свою чергу, заступник голови КМДА Володимир Головач, наголосив, що проблема постраждалих "Еліта-Центр" "не повинна бути проблемою лише київської громади". "Без виділення субвенцій з держбюджету нам буде важко самим боротись з цією проблемою", - зазначив він.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся