ru ua

Київрада сьогодні розгляне питання про ухвалення бюджету Києва на 2013 р

На сьогоднішньому засіданні Київрада планує розглянути питання про ухвалення бюджету Києва на 2013 р. і програму соціально-економічного розвитку столиці на 2013 р. Про це говориться на порядку денному, передає кореспондент РБК-Україна.

Також буде розглянуто питання дострокового припинення повноважень депутата Київради Олександра Бригінця у зв'язку з обранням його народним депутатом. Крім того, Київрада прийме звернення до Президента, Верховної Ради і Кабінету міністрів з проханням дозволити Києву жити по бюджетному розпису 2012 р.

Крім того, депутати внесуть зміни в міську цільову програму сприяння забезпеченню дії судів загальної юрисдикції та інших судів на 2011-2015 рр., змінять програму "Про правила впорядкування м. Києва" і внесуть зміни до рішення "Про питання здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах".

Варто відзначити, що в порядку денному знаходиться 25 питань, що стосуються сфери власності, і 44 питання щодо подання дозволу на розробку проекту землеустрою з відведення земельних ділянок. Також Київрада планує вирішити питання відновлення договорів оренди 16 проектам рішень для 13 різних компаній.

Читайте також: Бюджет Києва на 2013 р. буде розглянутий, але не буде прийнятий на найближчій сесії Київради, - Попов