Київрада сьогодні ухвалить рішення про дострокове припинення повноважень Черновецького

Четвер 12 липня 2012 10:23

На сьогоднішньому пленарному засіданні Київрада прийме рішення про дострокове припинення повноважень київського міського голови Леоніда Черновецького, після якого автоматично до Верховної Руди (ВР) України направлять звернення секретаря Київради з проханням призначити проведення в столиці позачергових виборів мера. Про це на брифінгу перед початком засідання Київради повідомила секретар Київради Галина Герега.

"Я повинна звернутися до ВР про призначення виборів київського міського голови. Я не буду тягнути час і брати 14 днів. Ми візьмемо пару днів, підготуємо заяву і направимо в ВР... Дату виборів визначить ВР", - заявила Герега.

Герега зазначила, що після прийняття такого рішення вона буде виконувати обов'язки мера, і пообіцяла "що незалежно від цього факту Київрада працюватиме в такому ж режимі, як і працювала".

Крім того, Герега повідомила, що сьогодні Київрада розгляне 362 проекта рішень, 42 з яких відносяться до розряду загальних питань, 64 - стосуються питань власності і 256 - земельних питань. Така велика кількість питань, внесених до порядку денного, Герега пояснила тим, що "було прийнято рішення під час проведення чемпіонату Євро-2012 не проводити пленарні засідання".

Герега зазначила, що раніше Київрада вже розглядала такий насичений порядок денний і впоралася зі своїм завданням.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся