ru ua

Київрада наступного тижня звернеться до ВР щодо виборів мера (доповнення)

Київрада наступного тижня звернеться до Верховної Ради (ВР) України щодо призначення виборів мера. Про це заявила секретар Київради Галина Герега, передає кореспондент РБК-Україна.

"За законом, протягом двох тижнів я повинна звернутися до ВР щодо призначення виборів міського голови. Я не буду зволікати в часі, і на наступному тижні візьму 2-3 дня для того, щоб підготувати таке звернення. Ми відправимо його до ВР для того, щоб на першому пленарному засіданні ВР визначилася з датою проведення виборів міського голови... Якщо на першому пленарному засіданні депутати ВР назначать дату, вона повинна бути назначена не менше, ніж за 60 днів з моменту її призначення. Це може бути або кінець цього року, або весна наступног", - заявила Герега.

На думку Гереги, було би логічно об'єднати вибори міського голови із виборами депутатського корпусу: "Логічним було б об'єднати вибори міського голови разом із виборами депутатського корпусу, щоб не витрачати додаткові кошти".

Зазначимо, що вчора на пленарному засіданні Київрада прийняла рішення про дострокове припинення повноважень київського міського голови Леоніда Черновецького. Після припинення повноважень Черновецького автоматично до Верховної Ради України буде направлене звернення секретаря Київради Галини Гереги з проханням призначити проведення в столиці позачергових виборів мера.