У Київському метрополітені допускають подорожчання проїзду в 2017 в три рази

НовиниЕкономіка    16.08.2016 - 13:05
Фото: у 2017 проїзд в київському метро може подорожчати в три рази
Фото: у 2017 проїзд в київському метро може подорожчати в три рази

З 2017 року метрополітен перестане платити за електроенергію за тими ж ставками, що платить населення

У комунальному підприємстві "Київський метрополітен" допускають подорожчання проїзду в три рази в 2017 році. Про це заявив головний економіст КП Максим Демченко, передає видання "Місто Київ".

"На сьогоднішній день говорити про підвищення тарифу на проїзд в метро не можна. Але наше підприємство знаходиться в умовах деяких законодавчих змін, пов'язаних з державним врегулюванням тарифів на електроенергію, коли Кабінет міністрів України скасував своє розпорядження, яке дозволяло використовувати енергію для підприємств міського електротранспорту за тарифами , встановлених для населення", - розповів він.

Демченко пояснив, що, починаючи з 2017 року, метрополітен перестане платити за електроенергію за тими ставками, що платить населення.


"Ми почнемо платити, як промислове підприємство. Якщо порівнювати з поточним роком, то з 2017 року ціна зросте в три рази", - підкреслив головний економіст "Київського метрополітену".

За його словами, тарифи на проїзд в метрополітені завжди були соціальними і міська влада встановлювала їх нижче обґрунтованої планки. Але в 2017 році влада повернеться до перегляду тарифів.

Нагадаємо, наприкінці 2015 року на всіх станціях київського метрополітену з'явилися термінали для оплати проїзду за допомогою банківських карток.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top