ru ua

Київський метрополітен відкрив сервісні центри щодо питань користування картками

Київський метрополітен відкрив сервісні центри щодо питань користування картками Фото: метро (twitter.com/kyivmetroalerts)

Сервісні центри відкриті на станціях "Майдан Незалежності", "Політехнічний інститут", "Дорогожичі" та "Дарниця"

Київський метрополітен відкрив сервісні центри щодо питань користування картками. Про це йдеться у повідомленні прес-служби КП "Київський метрополітен" у Twitter.

"Майдан Незалежності", "Політехнічний інститут", "Дорогожичі" та "Дарниця" (новий вихід). Сервісні центри для усіх питань з метрокартками", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві сьогодні, 15 липня 2017 року, подорожчали поїздки на автобусі, тролейбусі, трамваї, фунікулері та метро на 1 гривню.

"Згідно з розпорядженням КМДА від 16 червня 2017 року "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху", з 15 липня збільшується вартість проїзду в громадському транспорті", - йдеться в повідомленні КП "Київпастранс".

Отже, вартість проїзду у трамваї, тролейбусі, автобусі і фунікулері тепер становить 4 гривні. Проїзд на міській електричці та метро коштує 5 гривень. Єдиний квиток на два види транспорту для проїзду в міській електричці та трамваями №№ 4,5 або в автобусах №№ 59,60,61 коштує 7 гривень.