"Київоблгаз Збут": майже 3000 споживачів придбали газ на зиму за літніми цінами

"Київоблгаз Збут": майже 3000 споживачів придбали газ на зиму за літніми цінами
Ілюстративне фото (УНІАН)

Оформити і оплатити покупку можна онлайн в Особистому кабінеті на 104.ua або в Центрах обслуговування клієнтів

Тільки впродовж перших двох тижнів акції "Твоя енергонезалежність без обмежень" пропозицією скористалися 2990 жителів Київської області, які придбали на опалювальний період майже 4,5 млн куб. м газу за акційною ціною. Про це повідомляє прес-служба "Київоблгаз Збуту".

"Клієнти "Київоблгаз Збуту" вперше отримали можливість закупити персональний резерв газу на весь опалювальний сезон за літньою ціною 5 995,53 гривень за тис. куб. м. Оформити покупку акційного газу можна за допомогою Особистого кабінету на сайті 104.ua, або в Центрах обслуговування клієнтів. Акція "Твоя енергонезалежність" триватиме тільки до 25 вересня", - йдеться у повідомленні.

У НАК "Нафтогаз України" запевняють, що акція "Твоя енергонезалежність без обмежень" дозволить споживачам економити до 25% вартості газу в опалювальний період. "Зараз ціна на газ для населення найнижча з початку року. Таке сезонне коливання цін є звичайним для ринку газу, коли влітку вони знижуються, а взимку зростають паралельно із збільшенням попиту на паливо. З початку цього тижня коло учасників акції розширили. Тепер взяти участь в акції "Твоя енергонезалежність без обмежень" може будь-який споживач газу. Придбати запас газу за акційною ціною можуть навіть ті, хто має борги за спожиті енергоносії. Адже завдяки подальшої економії такі споживачі зможуть погашати вже накопичену заборгованість за газ", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі додали, що оформити і оплатити покупку можна онлайн в Особистому кабінеті на 104.ua або в Центрах обслуговування клієнтів. При собі потрібно мати паспорт, останні показання лічильника газу, і повністю оплатити придбаний запас газу.

"Аби споживачу було простіше визначитися з потрібним резервом газу на зиму, фахівці "Київоблгазу" надають клієнтам інформацію про обсяги споживання газу в попередні опалювальні періоди. Також клієнти самостійно можуть розрахувати потрібні обсяги на опалювальний період онлайн в Особистому кабінеті з допомогою спеціально створеного калькулятора", - йдеться у повідомленні.

Використовувати газ, куплений в рамках акції "Твоя енергонезалежність без обмежень", можна буде з 1 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року. З цієї дати НАК "Нафтогаз України" поставляє учасникам акції газ з резервних обсягів за акційною ціною. Розмір економії при цьому залежатиме від поточних цін.

"Якщо куплений резерв газу буде витрачено до 1 квітня 2020 року, споживач зможе отримати газ на загальних умовах - за ціною ПСО, що діє на той час. Тим споживачам, хто до 1 квітня 2020 року не використає весь куплений газ, залишок грошових коштів буде зарахований на особовий рахунок. Ці кошти можна буде використовувати для розрахунків за газ в наступні місяці або повернути за заявою", - йдеться у повідомленні.

Наразі запас газу можна придбати за літньою ціною - 5 995,53 гривень за 1000 куб. м. У ціні не враховані послуги за доставку газу, які змінюються залежно від регіону. Максимальний обсяг закупівлі газу на одне домогосподарство становить 25 тис. куб. м.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся