"Київоблгаз" виявив понад 200 фактів крадіжок природного газу

На сьогодні у Київській області зафіксовано більше 200 фактів несанкціонованого відбору природного газу. Причетним до цього споживачам нараховані штрафи на загальну суму майже 1,5 мільйона гривень, йдеться в повідомленні прес-служби.

За фактами крадіжок складені акти та здійснено відключення від газопостачання, порушено кримінальні справи. За даними прес-служби, багато порушників є жителями приватного сектора пристоличних районів та власниками будинків з великою площею.

"Іноді, бажаючи "заощадити", люди звертаються до послуг так званих "чорномонтажникив", які не мають жодних дозвільних документів на виконання даних робіт, що несе загрозу для життя самого замовника", - пояснює заступник голови правління з обліку газу "Київоблгазу" Дмитро Дронов, - Я хочу нагадати, що газ є державною власністю і товаром. Крім компенсації за вкрадений товар недобросовісним споживачам доведеться оплатити роботи з відключення від газопостачання і, після усунення порушень та сплати штрафів, за приєднання до газової мережі. Розмір штрафних санкцій за несанкціоноване споживання газу визначається Кодексом газорозподільних систем". Середня сума нарахування за несанкціоноване споживання газу починається від 50 тис. гривень.

Дронов також закликав споживачів пам'ятати, що газ - це вибухонебезпечна горюча суміш, з якою не варто експериментувати.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся