Кияни почали отримувати безкоштовну емоційну підтримку

Кияни почали отримувати безкоштовну емоційну підтримку
moncenter.eduhub.in.ua

Стабільність психологічного стану киян в умовах пандемії – це важливе завдання для київської міської влади. Саме заради вирішення цього завдання в рамках Моніторингового центру, який контролює ситуацію з протидії коронавірусу, було відкрито безкоштовну віртуальну платформу з емоційної підтримки на сайті http://moncenter.eduhub.in.ua/

"Кожен киянин має можливість щоденно та абсолютно безкоштовно отримувати індивідуальні онлайн-консультації від висококваліфікованих тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу міста Києва, які дозволять зберегти та зміцнити позитивний емоційний та психологічний стан людей протягом всього часу дії карантину, а також навчатись онлайн навичкам, які потрібні кожному, попри вік та професію. Крім цього користувачам доступні онлайн заняття спортом, відвідування вистав та музеїв - і це також безкоштовно", - зауважив директор КНП "Освітня агенція міста Києва" департаменту освіти та науки Бадрі Лолашвілі.

Таким чином, даний проєкт надає можливість людям безкоштовно отримувати: позитивні емоції, психологічну підтримку та корисні знання під час вимушеного перебування на карантині. В цьому і полягає місія Віртуальної платформи емоційної підтримки КМДА з протидії COVID-19.

"Ми активно працюємо над тим, щоб кияни могли отримувати якомога більше позитивних емоцій в цей складний період, тому постійно будемо додавати нові послуги до Віртуальної платформи емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19 і запрошуємо всіх активних мешканців популяризувати даний проект", - підкреслила директорка Освітнього хабу міста Києва Марія Богуслав.

Тільки за перший день роботи платформи емоційної підтримки її послугами скористувались понад 10 тисяч киян.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся