ru ua

У Києві загорівся Дарницький ринок

У Києві загорівся Дарницький ринок Фото: пожежа на Дарницькому ринку

Рятувальники вже локалізували вогнище загоряння на складах Дарницького ринку

У Києві на Дарницькому ринку виникла масштабна пожежа, причина займання поки невідома. Про це йдеться в повідомленні спільноти "Київ Оперативний" у Facebook.

Повідомляється, що на Дарницькому ринку по вулиці Бориспільській виникла масштабна пожежа. За даними деяких ЗМІ, горять кіоски з продуктами, на місці події працюють близько 20 автомобілів ДСНС.

За словами свідків, на місці інциденту спостерігається сильне задимлення, відзначається погана видимість. Поліція перекрила проїзд по вулиці Сормівскій та ряду сусідніх з ринком вулиць. Також повідомляється, що пожежа виникла в складських приміщеннях, рятувальники вже локалізували вогнище займання.

Горит Дарницкий рынок!

Опубліковано Киев Оперативный 10 травня 2017 р.

Продолжается ликвидация масштабного пожара в Киеве на Дарницком рынке по ул. Бориспольской. Предварительно, горят киоски...

Опубліковано dtp.kiev.ua 10 травня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві в Шевченківському районі загорівся хостел. Людей з будівлі евакуювали, постраждалих та загиблих немає. Пожежу вдалося ліквідувати за декілька годин. Під час гасіння пожежі врятували жінку з другого поверху будівлі.