ua ru

У Києві затримали шахраїв, які викрали майже 6 млн гривень держбанку

У Києві затримали шахраїв, які викрали майже 6 млн гривень держбанку Фото: вилучені кошти (прокуратура Києва)

Під час обшуків також виявили зброю

У Києві затримали дві групи шахраїв, які викрали майже 6 млн гривень державного банку за допомогою підроблених банківських карток. Про це повідомила прес-служба прокуратури Києва.

Злочинці встановлювали спеціальні пристрої на банкомати державного банку, за допомогою яких зчитували інформацію про банківські картки клієнтів. Крім цього, встановлювали накладки з прихованою мікрокамерою. Вона записувала пін-коди, які вводили клієнти банку.

Згодом шахраї виготовляли підроблені банківські картки, які були ідентичні оригінальним, і знімали з них грошові кошти.

10 листопада двох зловмисників вдалося затримати під час чергового незаконного зняття грошових коштів.

"Під час обшуків у них вилучили підроблені банківські картки, грошові кошти на суму понад 1 мільйон гривень, спеціальні пристрої для зчитування інформації з карток, накладки на банкомат з прихованою мікрокамерою, пристрої для запису інформації на картки, а також цілий арсенал зброї, у вигляді автоматів Калашнікова, пістолетів та великої кількості набоїв", - повідомляють у прокуратурі.

16 листопада поточного року у межах даного розслідування правоохоронці затримали другу групу зловмисників, які діяли аналогічним способом.
Загальну суму збитків, завданих діями обох злочинних груп, приблизно оцінюють у 6 млн гривень.
Зловмисникам загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У КИЄВІ ЗАТРИМАНО ДВІ ГРУПИ ОСІБ, ЯКІ ЗА ДОПОМОГОЮ ПІДРОБЛЕНИХ БАНКІВСЬКИХ КАРТОК ЗАВОЛОДІЛИ МАЙЖЕ 6 МЛН ГРИВЕНЬ ДЕРЖАВН...

Опубліковано Прокуратура міста Києва 17 листопад 2017 р.

Нагадаємо, 17 листопада у Києві злочинців, які відібрали у місцевих жителів сумку з 3,5 млн грн, заарештували без права на заставу.