У Києві знижується загальний рівень захворюваності на грип і ГРВІ

НовиниСуспільство    11.01.2017 - 15:00
Фото: грип в Україні
Фото: грип в Україні

Спостерігається зниження захворюваності на грип на 8,15%

У Києві знижується загальний рівень захворюваності на грип і ГРВІ. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник, повідомляє прес-служба КМДА.

"Спостерігається зниження захворюваності на 8,15%. Зниження відбувається за рахунок як дорослого, так і дитячого населення. Зокрема, за зазначений період захворіло 3 796 дітей (за аналогічний період минулого року - 3 892, тобто, спостерігається зниження на 2,5%)", - повідомив він.

Як зазначається, протягом двох днів другого тижня січня (станом на 11.01.2017 року) за медичною допомогою до закладів охорони здоров’я столиці звернулися 6 574 особи (за аналогічний період минулого тижня - 7 157 осіб). 

Крім того, він додав, що за два дні до лікарень Києва госпіталізовано 54 особи, в тому числі 33 дитини.

"Із відновленням навчального процесу після зимових канікул ми продовжуємо контроль за рівнем захворюваності серед столичних школярів. У разі відсутності більше 20% дітей керівники навчальних закладів мають право призупинити навчальний процес до покращення ситуації. Наразі столичні школи працюють у штатному режимі", - резюмував він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Миколаєві через грип і негоду канікули для школярів продовжили на два дні.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Темы: Грип-2017    Теги: КМДА, Грип
On Top